1 / 12
KUPUVAM JBL Zvucnici XPL 200, 250Ti, K2-S, 4435
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2020 22:08

Гостивар / Гостивар

* Д А Ј Т Е П О Н У Д А *
KUPUVAM JBL Zvucnici XPL 200, 250Ti, K2-S Series, Studio Monitor Series 4435, 4430, Ti5000... SAMO DOBRO SOCUVANI I ISPRAVNI! Ponudi na e-mail: gigi.2806@yahoo.com i na tel.: 075 286 028
* Д А Ј Т Е П О Н У Д А *

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам