1 / 12
РАЧНА ИЗРАБОТКА ,ДЕКОРАТИВНИ УКРАСНИ ПЛЕТЕНИЦИ, ВЕЗЕНИЦИ
6.000 МКД
Цената не е фиксна
27.07.2022 11:38

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови повеќе парчиња ( околу 20 ) рачно плетени миљеа за маса и други места во станот ситен плет со разни димензии ( 150 х 100 , 100 х 50 , и др ) помали шустикли се рачна изработка,Се продаваат поединечно , по договор може и сите заедно. Цената на најголемото е 6000 ден

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076225662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам