1 / 3
Kuka vo centarot na Bitola
По Договор
01.10.2022 12:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200m2 m²

Se prodava kuka-karabina vo centarot na Bitola , 3 sprata, plus potkrovje i dvorno mesto. Ulica Lerinska br.28. Cenata e po dogovor-mozna e i zamena za stan so doplata.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ivanco najdoski
Потврден огласувач
075350787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам