1 / 6
Iznajmuvam stan
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 13:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, za letniot period. Na 200m od Kejot na Ohridskoto Ezero. Moze da se smestat 4lica (2+2).
tel;070947330

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Noni
Потврден огласувач
070947330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам