Logo

Izdavam soba

Број на оглас: 1982028 | Објавен на: 30.07.2019, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Централо

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Sobi na vodno sprotivno od vlezot na drzavna bolnica.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач