1 / 12
stocna vaga / vagi (site vidovi vagi) вага ваги
1 €
31.12.2020 19:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO SERVIS BAZDARENJE NA SITE VIDOVI VAGI..........STOCNA VAGA kontakt tel. 070380805, 071348348

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

ИНТЕРТАС
Поранешна ф-ка ,,Газела,, ул.бр.852.
Потврден огласувач
+389 023066055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам