1 / 7
apartman vo strog centar na Ohrid
20 €
Цената не е фиксна
27.11.2021 20:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

27 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње.Цената е променлива во зависност од периодот и деновите на престојување
Brankica +389 77 499 908

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Brankica
Потврден огласувач
077499908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам