Niva vo selo Rabrovo- Banica (Valandovo)
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2021 22:58

Валандово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 3 dekari vednas do izvorot Banica vo selo Rabrovo - Valandovo. Na megata od nivata tece voda i nivata e pogodna za odgleduvanje bilo kakvi zemjodelski kulturi. Nivata ima cist imoten list.
Cena po dogovor.

Telefon: 071/806-737

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Вера
Потврден огласувач
071 806 737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам