1 / 1
Rabota vo kafeterija i suvenirnica
1 €
03.06.2022 12:38

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Fort Caffe ima potreba od prodavacki na suveniri so poznavanje na Angliski jazik.Pocetna plata 20 000 denari i zdravstveno i penzisko osiguruvanje na celo rabotno vreme.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077516303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам