Logo

Апартмани и соби во центарот на Охрид

Број на оглас: 1997868 | Објавен на: 17.09.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Почитувани,

Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартманите се комплетно опремени со кабловска телевизија и интернет, кујна, тоалет, тераса, паркинг простор и се прилагодени на вашите потреби за поминување на прекрасен одмор во Охрид.
Исто така се издаваат и соби кои се опремени со кабловска телевизија и интернет, тераса, кујна и паркинг простор.
Повеќе информации на:
email: gerasovskiboris@gmail.com
Web: http://gero-apartment-mk.book.direct/
Viber: 070326698 077843315
070326698
077-843-315

Повелете Ве очекуваме!

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач