1 / 2
KOMODA VITRINA комода витрина шкаф
1 МКД
25.01.2020 14:18

Неготино / Неготино

VISINA 2 m
ShIRINA 1m 20cm
Dlabocina 50 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075 / 42 66 70
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам