1 / 12
ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ НА ГУМИ 315/80R22.5 200 EVRA
260 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 10:44

Гази Баба / Скопје

НОВИ КАМИОНСКИ ГУМИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ

315/80R22.5 260 evra
13R22.5 280 evra
385/65R22.5 290 evra
295/80R22.5 ПРЕДНА 230 евра
295/80R22.5 ЗАДНА 230 евра

И многу други димензии и шари на гумите јавете се за повеќе информации.

ЦЕНАТА Е ЗА ПЛАЌАЊЕ НА ПРОФАКТУРА ИЛИ ВО КЕШ.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

БОБАН
Потврден огласувач
076434741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам