1 / 8
"BONSAI" - Prodavam Bonsai!
2.500 МКД
Цената не е фиксна
22.06.2022 14:56

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam "Bonsai" cuvano vo domasni uslovi!
Cenata zavisi od "drvoto" a se dvozi od 900 do 3000 den.

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

pavle kostovski
Потврден огласувач
075405282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам