1 / 1
Лек за хемороиди / Lek za hemoroidi
500 МКД
Цената е фиксна
19.11.2020 17:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработен на 100% приридна база, се конзумира орално, загарантиран успех! Ставете им крај на хемороидите. Успешно лекува хемороиди кои подолго време не се излекувани.

Izraboten na 100% prirodna baza, se konzumira oralno, zagarantiran uspeh! Stavete im kraj na hemoroidite. Uspesno lekuva hemoroidi koi podolgo vreme ne se izlekuvani.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
074 203 321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам