1 / 3
Продавам ниви во с. Поешево
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 15:58

Битола / Битола

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИРАНИ (КОНСОЛИДИРАНИ) ЗАПАДНО ОД стара КП 210 која е со 8100 м2 ВО КО ЛОГОВАРДИ и тоа стари КП 445, 5500 м2, КП 388, 2300 м2, КП 352, 1700 м2 и КП 312 (313). 2600 м2,во КО Логоварди, со шахти од Стрежево за наводнување до самите ниви и далековод со електрична струја. ДЕНЕС ПОНУДЕНА Е ЦЕНА ОД 1 евро/м2„ ДАЛИ ЌЕ ДАДЕ НЕКОЈ ПОВЕЌЕ ?

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам