1 / 2
BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100
24.700 МКД
Цената е фиксна
28.11.2022 19:40

Охрид / Охрид

во одлична состојба ,без никакви оштетувања со четири завртки и сигурносен кључ за заштита од кражба

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам