1 / 4
Variolajt Venecijaner Komarnici Roletni Prozori
12 €
13.12.2018 17:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ.
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК
-ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам