Logo

Такси превоз

Број на оглас: 2009981 | Објавен на: 16.08.2019, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


TAXI Prevoz Makedonija Grcija Srbija AERODROM Skopje NAJ Evtino BEZBEDNO sigurno TOCNO !

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Синиша

Потврден огласувач