Logo

Се продава поволно веднаш вселива куќа

Број на оглас: 2011344 | Објавен на: 16.01.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 380 m²

Број на спратови: Повеќе од 4 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Василе Павлоски Џгуре 25 Прилеп

Цена: 79.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е веднаш вселива, во одлична состојба и во прекрасно мирно маало. Градена е во 1992г, со најсовремени материјали и високо ниво на изолации од секаков тип. Има регистриран деловен простор од 60м2 регистриран за ординација. Се наоѓа во непосредна близина на Економски факултет и блиску до Марковите кули. Огромен уреден двор и можност за излез на 2 паралелни улици. Идеална е за повеќечлени семејства. Повелете и уверете се.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljuben

Потврден огласувач