1 / 10
PVC PROZORI ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI
1 €
09.03.2023 15:18

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRATI
ГЕРМАНСКИ ПРОФИЛ VEKA и Полски DECO
За повеќе информации проследете го следниов линк
https://www.facebook.com/pvcprozorialuplast/

ДОПОЛНИТЕЛНО ВИ НУДИМЕ:
- ВЕРТИКАЛНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ
- ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ СО ГОЛЕМ ИЗБОР НА ПЛАТНА, ДЕЗЕНИ И БОИ
- МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- ВЕНЕЦИЈАНЕР 16ММ И 25ММ
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25ММ, 35ММ И 50ММ
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- ЗАТВАРАЊЕ НА ТЕРАСИ СО ПВЦ РОЛЕТНИ
- БЛИНДОР ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ
НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ ПРОСЛЕДИТЕ ГО СЛЕДНИОТ ЛИНК: https://www.facebook.com/MK.Zavesi/

***Сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам