1 / 11
VENECIJANER ZEBRA ROLO VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI
12 €
18.11.2022 15:29

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство и монтажа на Германскиот бренд на завеси - WIDMER (венецијанер, вариолајт, роло и зебра завеси) кој ќе Ви овозможи Вашиот ентериер да добие потполност, топлина и стилски имиџ.

Нашите производи претставуваат повеќе дизајн, повеќе разновидност за вашите индивидуални барања. Нашата модерна технологија го прави возможно секое ваше барање, а широката палета на бои и дизајни гарантираат дека ќе Ви одговараат на концептот на вашите простории. Располагаме со широка палета на прекрасени бои, металик ефекти, перфориран венецијанер, венецијанер со бордури, копија на дрво, дрвен венецијанер, изработуваме и печатење врз венецијанер, вариолајт на слика, апликација која Вие ќе ја посакате.
Изменете ја монотонијата на Вашиот простор и направете да се чуствувате пријатно во Вашиот простор со тоа што ќе си дозволите и Вие да го поседувате овој бренд на венецијанер и вариолајт завеси

*Нудиме соработка и големопродажба на сите фирми и индивидуалци ролетари и производители на ПВЦ и Алуминиум столарија низ цела Македонија.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам