1 / 1
Prodavam niva - Lesok-Ratae
По Договор
02.05.2022 11:26

Теарце / Тетово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива покрај локален пат Лешок-Ратае

1500м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kukja
Потврден огласувач
072308901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам