1 / 4
AKCIJA 1+1 GRATIS WEIDER PROTEIN 80 PLUS GERMANY
750 МКД
01.09.2019 11:33

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

AKCIJA NA PROTEINI.MK

REDOVNA CENA 1 x 1300DEN.


AKCIJA 2 X PROTEIN 80 PLUS 500gr.1500den.

www.proteini.mk
www.weidershop.de
MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
Bul:Kuzman Josifovski Pitu 24/15
VEDNAS DO NOVA ZELEZNICKA
1000 Skopje, Makedonija
Tel: +389 (2) 2461 547
Mobil: +389 (78) 359 359
e-mail: alpesportplanettrejd@yahoo.com

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Исхрана

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
+38978359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам