1 / 8
VIDEO SENDER WIRELESS
50 €
Цената не е фиксна
31.10.2019 18:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

ВИДЕО СЕНДЕР ЗА ДОМА ИЛИ НА ОТВОРЕНО НА ВИДЕО СИГНАЛ БЕЗ КАБЛИ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам