1 / 12
ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
22.11.2018 20:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВЕДУВАМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АЛУМИНИУМ И ПВЦ РОЛЕТНИ,ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ

РОЛО ЗАВЕСИ - од 15ев/м2 - Полиестер Роло Завеси, Screen Роло Завеси, Black Out Роло Завеси.
*** Инфо на 077/670-691 ; 076/752-978
НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА РОЛО ЗАВЕСИТЕ:
При изборот на поставување на завеси на работното место или дома водечки е стремежот кон интересен и неконвенционален дизајн кој истовремено треба да е функционален и практичен.Токму со таа цел Ви претставуваме решенија, кои ги исполнуваат овој стремеж.
Богатиот асортиман, широките можности за вградување и разновидноста на бои и дезени прават овие решенија да бидат омилен средство за заштита од сонцето.
РОЛО ЗАВЕСИТЕ претставуваат замена за надворешните ролетни. Во зависност од материјалот од кои се изработуваат, можат да се користат за комплетно затемнување (blackout) или со различна пропусливост на светлина, најчесто се изработуваат од пластифициран материјал т.н screen , кој е и незапалив. Роло завесите ги имаме во избор на повеќе платна и бои.
Роло завесите:
- се изработуваат од текстилни ткаенини - 100% полиестер, полиестер и ПВЦ или од стаклени влакна
- материјалите се антистатични и лесни за чистење
- обезбедуваат од малку до стопроцентно затемнување
- богат асортиман на бои и дезени
- со исклучително лесен механизам за управување.
Пред да одлучите за поставување на роло завесите посетете го нашиот салон и уверете се во квалиетот кој го нудиме.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам