1 / 12
VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA
12 €
22.11.2018 20:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство , монтажа и обезбеден сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни со дебелина на лента од 21ммикрон и ширини од 16мм, 25мм, 35мм и 50мм со избор на повеќе бои и вариолајт завеси во повеќе типови на платна и бои,како и увозна програма за зебра, роло завеси, пвц и ал. ролетни, комарници од стите типови

На целокупниот наш асортиман нудиме соработка и големопродажба со сите фирми,ролетари, занаетчии од цела Македонија.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам