1 / 10
VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA
12 €
29.06.2022 06:58

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalitet i repromaterijal so A+++ klasa za:

- venecijaner roletni (21 m.mikron)
- variolajt zavesi
- rolo i zebra zavesi
- roletni pvc i aluminium
- komarnici ( od site tipovi )
- armonika vrati
-drven venecijaner 25mm i 50mm

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам