1 / 10
TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO
82.400 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 16:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift.

Vo stanot ima :

- kujna so trpezarija
- dnevna soba
- tri spalni sobi
- dve kupatila
- hodnik
- dva balkona
Parking obezbeden pozadi zgradata.

>>>> Cenata e 800 evra za m2. <<<<

Vo cenata vleguva celokupniot inventar bez tehnika( i po dogovor).

Za poveke informacii:

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам