1 / 12
ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT
1 €
30.11.2022 18:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам