1 / 8
Продавам одлично сочувана дигитална камера!
2.000 МКД
Цената не е фиксна
05.09.2022 18:12

Велес / Велес

Продавам одлично сочувана дигитална камера
која покрај снимањето во повеќе формати,
слика со одлична резолуција од 12 MP,
може да се користи како web камера, диктафон и читач на картички.
Деталните карактеристиките ми се дадени на слика од самата кутија на камерата.

Гратис мемориска картица од 2 GB!

Цена: 2000 ден.

Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
075252113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам