1 / 1
SE IZDAVA MAGACIN
3.000 МКД
Цената е фиксна
16.11.2019 13:28

Битола / Битола

Квадратура:

40 m²

Izdavam magacinski prostor,objekt za cuvanje na stvari i roba, vo naselba Usici Bitola.Objektot e opremen so plocki i golema vlezna vrata, a poseduva i voda, odvod, WC i 3 fazna struja.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

sr
Потврден огласувач
076848097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам