1 / 5
KUKA SO DVORNO MESTO VO STOGIOT CENTAR NA GRADOT ,,HITNO,,
По Договор
04.11.2022 05:45

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

151 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

48 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

......

Prodavam kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na grado na ulica Mirko I Tance ZIvkovi br.74.Komplet kukja i dvor 151 m2
Kontakt telefon:070/769-722

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

📁
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам