1 / 4
Nov jastuk za vlekac/kamion
35 €
15.05.2022 02:33

Ресен

Марка:

Други

Модел:

JASTUK

Tип на делови:

Останато

prodavam NOV jastuk za vlekac/kamion neupotrebuvan original germanski
model br: T 6006.941-94390
Cena 50 evra


prakjam po Kargo Expres niz cela mk

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
078308501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам