1 / 5
KOMPRESORI ZA KLIMA ZA SITE VIDIVI NA VOZILA.
100 €
29.06.2022 08:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

peugeot.citroen.golf5.audi a4.passat.5.4....ford fiesta i drugi

Tип на делови:

Клима уреди

KOMPRESORI ZA KLIMA PEUGEOT-206-307-308-207-6O8-I DRU CITROEN-C3-C4 - BERLINGO-I DRUG FORD-FIESTA 1.4TDCI
AUDI - A3 A4- A6
GOLF -4-----5--------POLO
I DRUGI OD 98G PA NAGORE TEL 071251484

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT IBIZA 1.4 BEN 2008

1 €

TURBO GOLF 5.6 1.4 TSI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам