1 / 4
servis i avtomatizacija na masini za vo industrija
111 €
06.09.2021 12:40

Ѓорче Петров / Скопје

avtomatizacija servis na industriski kompijuterski masini za proizvodstvo upravuvani od plc ured kompletna dijagnostika proektiranje na masini i avtomatizacija na polu avtomatcki masini za vo industrija i proizvodstvo resavanje na problemi vo proizvodstvo rezervni delovi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
077600691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам