1 / 4
LAVIRINT Konstrukcija za Igroteka
3.500 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 18:39

Аеродром / Скопје

na 2 sprata so dimenzii 5 x 3 x 2,7 metra .
za vnatresna ili nadvoresna montaza

komplet so 2000 topcinja
Grcko proizvodstvo

po potreba i montaza

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070 227539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам