1 / 8
VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA
12 €
18.10.2018 16:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни,вариолајт завеси, пвц и алуминиум ролетни, комарници како и увозна програма на роло и зебра завеси во огромен избор на бои, платна и дезени, дрвен венецијанер, пвц вариолајт.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам