1 / 1
M Audio IE 30
200 €
14.12.2021 10:57

Кочани / Кочани

Prodavam profesionalni in ear monitori M Audio IE 30 so futrola i povekje velicini na gumici za vo usite.

Prozirzniot kabel posto pocna da potemnuva posle 3 god aktivno koristenje e smenet za crn originalen kabel kupen 50€

Cenata e Fiksna !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078243060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам