1 / 9
SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA 24
1 €
28.07.2022 11:20

Гевгелија / Гевгелија

Превоз на возила во и надвор од границите на Македонија со најбрза интервенција на пат. Побарајте не 24/7 на следниве телефони + Viber:
+389 71 251 484 Мите
+389 78 550 990

Или преку нашата фејсбук страница/messenger: vlecna sluzba - slep sluzba 24 /7 mico plus te 071251484

Располагаме и со сервис за вашите возила.

24/7
071 251 484

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT IBIZA 1.4 BEN 2008

1 €

OPEL ASTRA MERIVA CORSA 1,7DTH1.3 CDTI

11 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам