1 / 5
SOBA ZA UČENICI
50 €
15.03.2020 15:55

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTENA SOBA, SO POSEBNA KUJNA, KUPATILO, PERALNA. sOBATA E PRISPOSOBENA ZA 2 ILI 3 OSOBI. CENA 50€ PO OSOBA.
Za podetalni Informacii na tel: 078 394 098.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070 914 814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам