1 / 4
Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza
390 €
27.01.2023 20:00

Неготино / Неготино

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Бензин

Цена - 490 eur
Информации на телефон 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од: Претпријатие

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075 457 991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам