1 / 2
CAJ ZA SLABEENJE
370 МКД
Цената е фиксна
20.08.2022 08:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ®
🔜 ОСЛАБИ СЕ БРЗО И ЗДРАВО ОД ПРИРОДЕН ЧАЈ✅
-НАПРАВЕН ОД 9 ПРИРОДНИ БИЛКИ🌻🌱🌿🍀🍃🌸🌼🎍🌹
🔜 ДЕЛУВА БРЗО ✅
❗️ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА❗️
ℹ️Се употребува како нормален чај, 30 мин пред јадење!
- нетто 100 гр
- цена 390 денари
( za naracka na 070 789 356 ili na fb page Bio as )

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Prirodni AS Lekovi
Потврден огласувач
070789356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам