1 / 1
Potreben e personal za vo restoran
По Договор
22.01.2023 13:04

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Poradi zgolemen obem na rabota restoran " moja kukja " ima potreba od kelner plata (30.000den). Poveke info na 070-252-104 ili pak na lice mesto

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

//
Потврден огласувач
070230151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам