1 / 12
ZEBRA ROLO ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
Цената не е фиксна
13.12.2018 17:31

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни,вариолајт, роло, зебра завеси, пвц и алуминиум ролетни, алуминиум комарници за кои користиме делукс репроматеријал од светски познати брендови и за истите единствено ние нудиме гаранција и обезбеден сервис за сите наши производи во наредните 10 години.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам