1 / 6
Elektromagnetni rasporednici
250 €
Цената е фиксна
28.06.2022 11:20

Велес / Велес

Se prodavaat slednite elektromagnetni rasporednici:

- 177-0100G/J024 = 25 €
- 177-02H/J024 = 25 €
- 172-420.00R.88T = 25 €
- 172-420.00R.89B = 25 €
- 127-84200-0187J = 25 €
- 126.1400.88A = 25 €
- 4WE 6 J51/AW220-50Hz4 (Rexroth) = 50 €
- 4WE 6 Y51/AW220-50Hz4 (Rexroth) = 50 €
- DUR18H06PA2 (prigushno nepovraten, so kluc) = 40 €
Komplet site rasporednici 250 €!!!

Za podetalni informacii kontaktirajte na tel.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071361686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам