1 / 12
VINTAGE STEREO RECEIVER PIONEER SX-700L Made in Japan SSSS
80 €
Цената е фиксна
30.01.2023 07:06

Кисела Вода / Скопје

1. VINTAGE STEREO RECEIVER PIONEER SX-700L Made in Japan, socuvan kako NOV, 2x50 W.....................................cena 80 eur.(fiksno).
2. Vintage receiver Sansui R-30 Made in Japan........................... cena 85 eur. (fiksno).
Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Vidi ODIGINALNI fotografii.
ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам