1 / 3
MAGISTERSKIPromotivno pecatenje 1.5 denari strana vo boja
1 МКД
02.09.2021 10:28

Аеродром / Скопје

-- ПРОМОТИВНО !!! Печатење на Магистерски, Докторски и други трудови. 1,5 денари страна во боја.
( се однесува на максимална покриеност со боја од 50% )

- Тврд Повез

- Фотокопирање А4 и А3 формат ( црно бело и во боја )

- Дигитално ласерско печатење А4 и А3 Формат

- Печатење на големи формати

- Скенирање до А3 Формат

- Пластифицирање до А3 формат

- Печатење проекти AutoCAD

- Изработка на Визиткарти, Флаери, Брошури, Ценовници

- Дигитално Архивирање на документи во PDF формат

http://klik-mk.net

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070384893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам