1 / 7
Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid
1 МКД
23.12.2022 07:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Konfor klasa 50m2/ vo nova zgrada so lift, vednas do opstina Ohrid 80m od ezeroto / dnevna, spalna, kujna, kupatilo, terasa, besplatan parking, internet, klima i tn..Tel. 076 501103 i
075 665426

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zorica
Потврден огласувач
076501103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам