1 / 12
VARIOLAJTKOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA ROLETNI
12 €
28.05.2023 09:19

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- РОЛО И МИНИ РОЛО
- ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ
- ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- БЛИНДОР ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

***Сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:
https://www.facebook.com/MK.Zavesi/

____________________________________________
Инфо на 077670691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам