1 / 11
ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI
1 €
13.12.2018 17:33

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажа на роло завеси во избор од над 1000 бои и платна со неприкосновен квалитет.
- се изработуваат од текстилни ткаенини - 100% полиестер, полиестер и ПВЦ или од стаклени влакна
- материјалите се антистатични и лесни за чистење
- обезбедуваат од малку до стопроцентно затемнување
- богат асортиман на бои и дезени
- со исклучително лесен механизам за управување.

Информирајте се за дополнителни попусти за поголеми количини, како и за венецијанер ролетни - алуминиум и дрво, вариолајт завеси, роло и зебра завеси, пвц и ал. ролетни, комарници....

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам